KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12612276
nr 1261 2276
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Stockholm. Signerad, daterad - 74. Motivet: 32x43 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 juni 2019
kl 20:31:15
12/6 20:28:31
500 kr
16/6 20:44:28
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén